A N U N T
 
PENTRU CA ACTIVITATEA DE  RELATII CU  PUBLICUL SA NU AIBA DE SUFERIT SI SA SE DESFASOARE IN CONDITII DE SIGURANTA SI SECURITATE, ACTIVITATEA SE VA DERULA CU PRECADERE PRIN UTILIZAREA POSTEI , TELEFON ( 0254234259 si 0724240117),
PENTRU SITUATII EXCEPTIONALE, MEMBRII  COLEGIULUI SI TERTE PERSOANE JURIDICE SAU FIZICE, POT DEPUNE DOCUMENTELE/SOLICITARILE LA SEDIUL COLEGIULUI MEDICILOR  DUPA URMATORUL PROGRAM:
     MARTI, MIERCURI, JOI  DE LA ORA 9 LA ORA 13

Dragi Colegi,

Sunteți invitați sa participați la un studiu doctoral realizat la UMF "Grigore T. Popa" Iași, care se adresează tuturor medicilor din Romania si care vizează riscul de malpraxis si impactul reclamațiilor privind răspunderea profesionala asupra medicilor, cu scopul de a preveni aceste reclamații si impactul lor asupra personalului medical.

Studiul poate fi găsit aici:

Studiu privind riscul de malpraxis si impactul reclamatiilor privind raspunderea profesionala asupra medicilor din Romania

Va mulțumim pentru sprijin!
Professor Beatrice Gabriela Ioan,  PhD, MD, JD, BA, MA in Bioethics
"Grigore T. Popa" University of Medicine and Pharmacy, Iasi, Romania
Phone: +40-744-919461


 

Cesionare Praxis

Site-uri locale

Meteo Deva

Vizitatori site

1568261
Azi
Ieri
Saptamana asta
Luna asta
Total
500
354
2336
1986
1568261