A N U N T
 
PENTRU CA ACTIVITATEA DE  RELATII CU  PUBLICUL SA NU AIBA DE SUFERIT SI SA SE DESFASOARE IN CONDITII DE SIGURANTA SI SECURITATE, ACTIVITATEA SE VA DERULA CU PRECADERE PRIN UTILIZAREA POSTEI , TELEFON ( 0254234259 si 0724240117),
PENTRU SITUATII EXCEPTIONALE, MEMBRII  COLEGIULUI SI TERTE PERSOANE JURIDICE SAU FIZICE, POT DEPUNE DOCUMENTELE/SOLICITARILE LA SEDIUL COLEGIULUI MEDICILOR  DUPA URMATORUL PROGRAM:
     MARTI, MIERCURI, JOI  DE LA ORA 9 LA ORA 13

În contextul actual generat de pandemia de COVID-19, Janssen România și Colegiul Medicilor din România sunt cu gândul alături de toți cei afectați.

Suntem conștienți de presiunile la care este supus sistemul de asigurări de sănătate și profesioniștii din domeniul sănătății în România. Tocmai de aceea, Janssen este profund interesată de asigurarea accesului la terapiile inovatoare și servicii medicale în condiții de siguranță atât pentru medici cât și pentru pacienți, iar Colegiul Medicilor din România este interesat să vă informeze despre aceasta.

Alături de acest mesaj veți găsi:

Scrisoare Janssen Romania (click aici)

Cele 5 ghiduri de administrare pentru produsele respective:

Ghid administrare Imbruvica (click aici)

Ghid administrare Rispolept Consta (click aici)

Ghid administrare Stelara (click aici)

Ghid administrare Xeplion-Trevicta (click aici)

Ghid administrare Zytiga (click aici)

Cesionare Praxis

Site-uri locale

Meteo Deva

Vizitatori site

1565861
Azi
Ieri
Saptamana asta
Luna asta
Total
360
323
2383
9939
1565861